Argentyńska ocena mediów: Lautaro jest najwyższy w grze, o 1 punkt wyższy niż Messi

W eliminacjach do Mistrzostw Świata Argentyna pokonała na wyjeździe Wenezuelę 3-1. Lautaro, Joaquin Correa i Angel Correa strzelili bramki dla Argentyny. Messi pozwolił swojemu przeciwnikowi otrzymać czerwoną kartkę. Po meczu argentyńska gazeta „Ole” zdobyła punkty i skomentowała wyniki zawodników.

Lautaro uzyskał najwyższy wynik z 8 punktami. W komentarzu wskazano: „Kompletna gra: nie tylko strzelił pierwszego gola dla drużyny celnym kopnięciem, ale także aktywnie współpracował z kolegami z drużyny, w tym asystując Joaquinowi Correi w zdobyciu bramki. Miał również szansę strzelić drugiego gola , Szkoda, że ​​różnica strzałów jest bardzo mała.”

Messi zdobył 7 punktów, a komentarz wskazał: „Wykorzystał swoją technologię i przełomową zdolność do tworzenia możliwości, zsynchronizowany z Los Celso, Di Maria, Lautaro i dwoma Correa. Aktywnie uczestniczył w ataku. szansa na zdobycie bramki, ale niestety strzał był szeroki. W grze pozwolił swojemu przeciwnikowi dostać czerwoną kartkę.

Joaquin Correa również zdobył 7 punktów.W komentarzu napisano, że był bardzo ostry na boisku i strzelił gola za pierwszym razem, gdy ławka miała szansę.

Oceny innych graczy:

Emiliano Martinez 6 punktów